Gürsel Mah. Alaybey Sk. No.7-9 Çağlayan Kağıthane/İstanbul
0212 635 62 27

Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Online itibar yönetimi, arama motorları ve sosyal medya içerikleri üzerinde şahsınız ya da kurumunuz hakkında görünen olumsuz içerikleri, kaynaklarından kaldırma ve temizleme işlemidir.

Şahsınız ya da kurumunuz için internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içerikleri, alanında uzman avukat ve profesyonel medya ilişkileri departmanı ile hızlıca sonuca ulaştırmaktayız.

Olumsuz haber, fotoğraf, video içeriklerin kaldırılması ve erişimin engellenmesinin yanı sıra telif hakkı size ait film, müzik gibi eserlerin kaldırılması, marka ihlallerinin ve şikayetlerin de önüne geçilmesi çalışmaları da yapılmaktadır.

Online İtibar Yönetimi kapsamında;

  • Adınızı yazdığınızda çıkan olumsuz haberleri önce kaynaklarından ardından Google, Yandex vb arama motorlarından kaldırıyoruz. Şahsınıza ya da şirketinizin adı geçen olumsuz haberlerin arama sonuçlarından kaldırılmasını sağlıyoruz.
  • YouTube, Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlardaki istenmeyen içerikleri kalıcı olarak siliyoruz.
  • İnternet üzerinde yarattığınız algı üzerine çalışmalar yaparak profesyonel medya ilişkileri ile pozitif algı yaratıyoruz.
  • Müzik, Film, Dizi ve Yayın gibi eserlerinizin telif hakkını internet ortamında koruyarak, korsan yayınları kaldırıyoruz.
  • Şirketinizin adını ya da logosunu kullanarak ihlal gerçekleştiren internet sitelerini takip ederek ve kaldırıyoruz.
  • Görünmesini istemediğiniz her türlü video ve görsel içeriğin analizini yaparak, internet ortamından siliyoruz.